Valnes WebLock on nüüd integreeritud BidrentoPro üürikinnisvara haldustarkvaraga!

Pikaajaliselt renditavat kinnisvara on nüüd võimalik hallata täiesti kontaktivabalt. Tänu üürikinnisvara haldustarkvara BidrentoPro ja pilvepõhise läbipääsulahenduse Valnes WebLock uuele liidesele saab üürileandja juhtida kõiki protsesse üle interneti alates üüritava pinna näitamisest kuni korteri üleandmiseni ning korraldada ka hooldustöid.

COVID-19 puhang on pannud ettevõtteid mõtlema, kuidas vähendada töötajate ja klientide füüsilisi kokkupuuteid. Üks pool on viiruste vältimine, kuid teisalt aitab kinnisvarahalduses kontaktide vähendamine ka märkimisväärselt ajaressurssi säästa. Senini pole olnud harvad juhused, kui üürikinnisvara lähevad näitama potentsiaalsele üürnikule korraga nii kinnisvara omanik kui ka maakler. Tänu Valnes WebLock nutilukule saab omanik nüüd väljastada maaklerile või ka otse potentsiaalsele rentnikule üüripinnaga tutvumiseks ühekordseid uksekoode. Ära jäävad mittevajalikud kontaktid ja ka aega jääb rohkem üle.

Valnes WebLock koode saab väljastada otse BidrentoPro haldustarkvarast

Uue lahenduse kasutamiseks on vajalik paigaldada korteriuksele Valnes WebLock koodlukk. Kui maja välisuksel on fonolukk, siis selle veebipõhiseks juhtimiseks on Valnes WebLockil samuti lahendus olemas. Koodide väljastamiseks saavad BidrentoPro kliendid kasutada harjumuspärast BidrentoPro haldustarkvara. Kõik vestlused saab mugavalt pidada videokõne kaudu.

The tenant is provided with a unique code that can be used to open both the exterior and the apartment.

Kui üürnik on välja valitud, võimaldab BidrentoPro keskkond paari klikiga üürilepingu koostada. Pärast allkirjastamist saab sealtsamast väljastada ka juba püsiva koodi, mida üürnik kasutab korterisse sisenemiseks terve oma üüriperioodi jooksul. Kui üürnik rendilepingut ei pikenda, tühistub kood automaatselt lepingu lõppedes.

To use the solution, it’s necessary to install a Valnes WebLock code lock on the apartment door.

Kontaktivabad hooldustööd

Ka hooldustööde tegemiseks saab väljastada ühekordseid või ajalise piiranguga mitmekordselt kasutatavaid koode. Nii pole tarvis kohtuda remondimeeste või koristajatega korterisse sissepääsu võimaldamiseks või võtmete üleandmiseks. Kõik vajalikud juhised ja ka kontrolli tööde teostamise kohta saab korraldada videkõnede abil.

BidrentoPro on uudne tarkvara üürikinnisvara haldamiseks, mis muudab üürikorterite omanike ja haldurite elu lihtsamaks ning säästab neile nii aega kui ka raha. Valnes WebLock on nutikas pilvepõhine läbipääsuhaldus, mis aitab automatiseerida ettevõtte äriprotsesse ja vähendada tegevuskulusid.

Kui soovid sarnast lahendust oma ettevõttele, siis võta ühendust meie müügimeeskonnaga:

sales@valnes.ee