Fonosüsteem 2.0.

Mitme sõbra korterinumbrit sina peast tead? Kas tuleb tuttav ette olukord, kus oled külla minemas ja kortermaja välisukse taga pead kõigepealt sõbrale helistama, et korterinumbrit küsida. Vastus käes, valid fonoluku tablool numbri. Korteris heliseb seejärel fonotelefon, omanik võtab toru ja avab nupule vajutades ukse. WebLock abil saab seda kõike aga lihtsamalt korraldada.

WebLocki abil saab korteriomanik mobiiliäpist külalisele ukse avada telefonikõne ajal. Ei mingit vajadust külalisel fonosüsteemi tabloolt numbrit valida ja omanikul omakorda korteris fonotelefoni juurde kõndida. Korteriomanik ei pea ukse avamise ajaks isegi samal ajal kodus olema. Sarnaselt välisuksega saab mobiilset avamist kasutada ka teistel maja sissepääsudel, näiteks garaažiuksel.

WebLocki kontot haldab majahaldur, kes annab igale majaelanikule WebLocki rakenduse võtme. Iga korteri omanik saab määrata selleks õiguseks lubatud isikud, neid ei pea olema üks vaid täpselt nii palju kui vaja. Majahaldur saab vajadusel paari klikiga neid õiguseid eemaldada, näiteks kui korteril vahetuvad üürilised või vahetub omanik. WebLocki mobiiliäpile lisaks saavad elanikud avada sissepääse ka võtmekaartide, kiipide ja koodidega.

Igal kasutajal on oma unikaalne kood.

Erinevalt traditsioonilisest fonosüsteemist on WebLocki lahenduse puhul igal kasutajal oma unikaalne kood. Koodi saab väljastada ka postiljonile ja kullerfirmale ja neile ei pea enam võtmetest koopiat tegema. Süsteemist on lihtsalt ka tuvastatav, kellele väljastatud uksekiipi või koodi kasutati majja sisenemiseks või millisest mobiiliäpist ust avati. Nii saab vajadusel näiteks ka kontrollida, kas koristaja on ikka trepikojas käinud koristuspäeval. Uute lahenduste osas skeptilised korteromanikud saavad majja muidugi soovi korral siseneda ka tavalise võtmega.

Lisaks WebLock mobiiliäpile saavad elanikud avada välisust ja üldsissepääse ka võtmekaartide, kiipide ja koodidega. Ka kaotatud võtmekaarte, kiipe ja koode saab tühistada distantsilt, ilma selleks fonoluku enda juurde minemata. Erinevalt traditsioonilisest fonosüsteemist on WebLocki lahenduse puhul igal kasutajal oma unikaalne kood. Koodi saab väljastada ka postiljonile ja kullerfirmale ja neile ei pea enam võtmetest koopiat tegema.

Süsteemist on lihtsalt ka tuvastatav, kellele väljastatud uksekiipi või koodi kasutati majja sisenemiseks või millisest mobiiliäpist ust avati. Nii saab vajadusel näiteks ka kontrollida, kas koristaja on ikka trepikojas käinud koristuspäeval. Uute lahenduste osas skeptilised korteromanikud saavad majja muidugi soovi korral siseneda ka tavalise võtmega.

WebLock lahendust saab lihtsasti paigaldada olemasolevale fonosüsteemile täienduseks või selle asemel.

Uue maja puhul on oluliseks eeliseks, et WebLocki süsteem on ka märgatavalt soodsam kui traditsiooniline fonolahendus – pole ju mingit vajadust igasse korterisse fonotelefoni paigaldada. Korteris olevat fonotelefoni asendab iga maja elaniku isiklik mobiiltelefon. Niisiis, aeg astuda uude ajastusse?

Kui soovid sarnast lahendust oma ettevõttele, siis võta ühendust meie müügimeeskonnaga:

sales@weblockonline.com