Liidestused

Mewsi Property Management Systemi integratsioon Valnes WebLockiga võimaldab hotellikülalise teekonna täielikult automatiseerida alates broneerimisest kuni arveldamiseni, minimeerides personali tööaega ja tagades turvalise sotsiaalse distantseerumise. Hotellituppa sisenemiseks saadetakse klientidele e-kirja või tekstisõnumi teel Mewsi kaudu automaatselt ukse avamiseks Valnes WebLock personaalne veebilink või sisenemiskood. Mews muudab lihtsaks ka tubade koristamise planeerimise. Kliendid saavad kasutada väljaregistreerimisel koodi, mille alusel koristajad saavad toas koristust alustada.

Cloudbedsi haldustarkvara on loodud igas suuruses kinnisvara haldamiseks – hotellidele, hostelitele, puhkemajutustele. Tarkvara ühendab PMS-i, kanalihalduri ja broneerimismootori liidesed. Cloudbedsi integreerimine WebLockiga muudab kontaktivaba check-ini lihtsaks. Kui külaline teeb broneeringu, saadab Cloudbeds selle teabe WebLocki süsteemi. WebLock loob külalisele broneeringu kuupäevadeks ligipääsu ja saadab pääsukoodi Cloudbedsi, kust see jõuab kliendini automaatselt ilma inimliku sekkumiseta.

Guesty ja WebLocki liidestus võimaldab automaatselt Valnes WebLocki personaalseid sisenemiskoode või ukse avamiseks mõeldud veebilinke edastada. Guesty on lühiajalise rendi halduseks mõeldud tarkvara. Guesty koondab ühte kokku erinevatel platvormidel (AirBNB, Booking.com jne) ja oma kanalites (ettevõtte koduleht, telefoni või e-maili teel) tehtavad broneeringud ja võimaldab hoida kliendisuhtluse mugavalt ühes kohas. Peale kliendi poolt broneeringu tegemist liigub info broneeringu kohta Guesty platvormile, sealt jälle omakorda Valnes WebLock tarkvarasse, kus genereeritakse kliendi jaoks programmi poolt unikaalne uksekood, mis läbi Guesty platvormi kliendini jõuab koos saabumisjuhistega.

GuestJoy on suurepärane vahend kliendisuhtluse haldamiseks ja oma külalistega ühenduse hoidmiseks. Planeeritud automatiseeritud e-kirjad aitavad külalistel veebis hotelli sisse registreeruda, tellida toateenindust või muid lisateenuseid ning koguda tagasisidet. WebLockiga integreerituna saadab Guestjoy automaatselt isiklikud sisenemiskoodid või veebilingi, mida kasutada kontaktivaba toa võtmena. Rakenduse allalaadimine pole vajalik.

At-visions liidestus ühendab WebLocki rakendusega At-Visions, mis võimaldab külalistel kasutada toavõtmena mobiiltelefone, samuti tellida toas einestamist, suhelda hotelli töötajatega, voogedastada Netflixi või kasutada muid hotelliteenuseid. WebLock sisenemiskoodi väljastamine ja mobiililuku on automatiseeritud.

Booklux on veebipõhine broneerimis- ja juhtimissüsteem, mille saab hõlpsasti oma hotelli veebisaidile integreerida, et külalised saaksid broneerida spaahoolitsusi või kasutada erinevaid sportimisvõimalusi nagu näiteks tenniseväljakut. WebLock liidestus Bookluxiga võimaldab klientidele edastada automaatselt ligipääsukoodi spa-alale või spordirajatisse.

Hotelminder keskkonnas leiavad hotellipidajad parima tehnoloogia ja lahendused, et oma hotellile välja töötada sujuvalt toimivad süsteemid ja protsessid. WebLock on Hotelminderi partner ja osaleb nende poolt pakutavas programmis, mille eesmärk on parendada hotellide toimivust kaasaegse tehnoloogia ja ekspertide know-how abil.

WebLock on liidestatud BidrentoPro pikaajalise rendi haldustarkvaraga. Pikaajaliselt renditavat kinnisvara on nüüd võimalik hallata täiesti kontaktivabalt. Tänu üürikinnisvara haldustarkvara BidrentoPro ja pilvepõhise läbipääsulahenduse Valnes WebLock uuele liidesele saab üürileandja juhtida kõiki protsesse üle interneti alates üüritava pinna näitamisest kuni korteri üleandmiseni ning korraldada ka hooldustöid.

Fujitsu Persona V3 liidestus WebLockiga hõlbustab tööaja arvestamist ja palgaarvestust ning töövoo planeerimise haldamist. Liidestus on eriti kasulik ettevõtetes, kus on palju töötajaid ja peetakse tunniajapõhist palgaarvestust. Töötajad registreerivad tööle saabumise ja sealt lahkumise kasutades koodpaneeli või töökaarti. Tööaja andmed liiguvad WebLock süsteemist automaatselt Fuijitsu Persona V3 programmi, kus nende alusel arvestatakse palgad ja planeeritakse järgnevat tööaega.