Liidestused / Lühiajaline rent

Mewsi Property Management Systemi integratsioon Valnes WebLockiga võimaldab hotellikülalise teekonna täielikult automatiseerida alates broneerimisest kuni arveldamiseni, minimeerides personali tööaega ja tagades turvalise sotsiaalse distantseerumise. Hotellituppa sisenemiseks saadetakse klientidele e-kirja või tekstisõnumi teel Mewsi kaudu automaatselt ukse avamiseks Valnes WebLock personaalne veebilink või sisenemiskood. Mews muudab lihtsaks ka tubade koristamise planeerimise. Kliendid saavad kasutada väljaregistreerimisel koodi, mille alusel koristajad saavad toas koristust alustada.

Cloudbedsi haldustarkvara on loodud igas suuruses kinnisvara haldamiseks – hotellidele, hostelitele, puhkemajutustele. Tarkvara ühendab PMS-i, kanalihalduri ja broneerimismootori liidesed. Cloudbedsi integreerimine WebLockiga muudab kontaktivaba check-ini lihtsaks. Kui külaline teeb broneeringu, saadab Cloudbeds selle teabe WebLocki süsteemi. WebLock loob külalisele broneeringu kuupäevadeks ligipääsu ja saadab pääsukoodi Cloudbedsi, kust see jõuab kliendini automaatselt ilma inimliku sekkumiseta.

Guesty ja WebLocki liidestus võimaldab automaatselt Valnes WebLocki personaalseid sisenemiskoode või ukse avamiseks mõeldud veebilinke edastada. Guesty on lühiajalise rendi halduseks mõeldud tarkvara. Guesty koondab ühte kokku erinevatel platvormidel (AirBNB, Booking.com jne) ja oma kanalites (ettevõtte koduleht, telefoni või e-maili teel) tehtavad broneeringud ja võimaldab hoida kliendisuhtluse mugavalt ühes kohas. Peale kliendi poolt broneeringu tegemist liigub info broneeringu kohta Guesty platvormile, sealt jälle omakorda Valnes WebLock tarkvarasse, kus genereeritakse kliendi jaoks programmi poolt unikaalne uksekood, mis läbi Guesty platvormi kliendini jõuab koos saabumisjuhistega.

GuestJoy on suurepärane vahend kliendisuhtluse haldamiseks ja oma külalistega ühenduse hoidmiseks. Planeeritud automatiseeritud e-kirjad aitavad külalistel veebis hotelli sisse registreeruda, tellida toateenindust või muid lisateenuseid ning koguda tagasisidet. WebLockiga integreerituna saadab Guestjoy automaatselt isiklikud sisenemiskoodid või veebilingi, mida kasutada kontaktivaba toa võtmena. Rakenduse allalaadimine pole vajalik.

At-visions liidestus ühendab WebLocki rakendusega At-Visions, mis võimaldab külalistel kasutada toavõtmena mobiiltelefone, samuti tellida toas einestamist, suhelda hotelli töötajatega, voogedastada Netflixi või kasutada muid hotelliteenuseid. WebLock sisenemiskoodi väljastamine ja mobiililuku on automatiseeritud.