VALNES WEBLOCK DIGITAALNE LUKUSTUSLAHENDUS

Uudne viis kinnisvara haldamiseks.

Meie pilvepõhine tarkvara võimaldab õiguseid jagada ja uksi avada distantsilt. Võimalda klientidele täielikku kontaktivaba kogemust ja suurenda äri kasumlikkust protsesse automatiseerides.

Küsi demo
Valnes WebLock

LIIDESTA KÕIK UKSED

Valnes WebLocki abil saab avada uksi, väravaid ja tõkkepuid, ka kappe. Tuvastada end lifti kasutamiseks, registreerida tööaega, märkida üles toodete või teenuste kasutamist. Meie lahendus sobib suurepäraselt hotellide, üürikorterite ja muude majutuskohtade lukustuse halduseks, samuti büroohoonetele, ladudele, kaubanduskeskustele ja spordirajatistele ning ka koduseks kasutamiseks.

Valnes WebLock kontrollereid saab paigaldada tsentraalselt või lokaalselt, kaabliga või kaablita. Meie kontrollerid töötavad enamike elektrilukkude ja vasturaudadega.

LIGIPÄÄS ISIKLIKU SISENEMISKOODI, MOBIILRAKENDUSE VÕI VÕTMEKAARDIGA

Erinevates olukordades sobivad erinevad ligipääsulahendused, seetõttu pakub ka Valnes WebLock erinevaid võimalusi. Mobiilne võti on muutunud hotellinduses populaarseks, aga järjest rohkem ka mujal. Samas ei saa alati loota nutitelefonile ja sellisel juhul on ideaalne personaalseid sisenemiskoode võimaldav koodpaneel. Valnes WebLock võimaldab uuele süsteemile edasi minnes kasutada ka varem kasutusel olnud uksekaarte või asendada need RFID kleebistega. Lisaks saab ligipääsuõiguse anda Valnes WebLock süsteemis igale RFID-kaardile, näiteks kasutades selleks Eesti uut ID-kaarti.

LIHTNE JA INTUITIIVNE KASUTAJALIIDES

Meie pilvepõhist kasutajaliidest on lihtne kasutada mis tahes arvutist või nutiseadmest. Ligipääsuõiguse jagamine on sama kerge ja turvaline kui veebipanga kasutamine. Ligipääsu saab anda korraga nii ühele inimesele kui grupile inimestele eel-defineeritud õiguste põhjal. Grupipõhine õiguste määramine teeb WebLocki kasutusele võtmise lihtsaks just suurte organisatsioonide jaoks.

Ligipääsuõiguste kustutamine on veelgi kergem ja teostatav vaid paari hiireklikiga. Enam ei pea muretsema kaotatud või tagastamata uksekaartide ega sisenemiskoodide ebaturvalisuse pärast.

Valnes WebLocki kasutajaliides on saadaval eesti, inglise, leedu, läti, soome, rootsi ja vene keeles.

TOOTED

KOHANDATUD LAHENDUSED

Valnes WebLockil on mitmed liidestused ja avatud API, mis võimaldavad automatiseerida erinevaid äriprotsesse.

Online check-in hotellidele ja rendikorteritele, kontaktivaba ligipääs sportimisvõimalustele ja automaatne palgaarvestus on nendest ainult mõned näited!

Valdkonnad

HOTELLID

PUHKEMAJUTUSED

RENDIMAJAD

SPORDIRAJATISED

ÄRIKINNISVARA

KASUTAJAD RÄÄGIVAD

Olen kaheksa korteriga korterhotellis ainus töötaja, kes klientidega otseselt kokku puutub. Valnes WebLock võimaldab kogu vajaliku kliendisuhtluse läbi viia distantsilt, selleks kulub umbes tund päevas.

Aile Anja
Konrad Apartments hotelli tegevjuht

Lukk on töökindel, ühildub meie broneerimis- ja marketplace platvormiga ning sobib ühe olulise komponendina meie poolt arendatavasse automatiseeritud iseteenindusväljaku terviklahendusse. Kindlasti kiidame ka Valnese poolset väga ladusat koostööd.

MARGUS RANDMÄE
MyGames tegevjuht

Viimastel aastatel on Valnes võitnud mitmeid riigihankeid, seega saan päris paljude kontorite sissepääsu hallata oma arvutist või mobiiltelefonist. Uuele töötajale uksekaardi vormistamiseks kulub Valnes WebLockiga aega umbes viis minutit.

RAIVO TERRAS
Töötukassa Haldusosakonna spetsialist